همانطور که میدانید سال قبل اخبار حاکی از موفقیت نه چندان درخشان Xbox One X بود، ولی امسال با خبرهای اخیر و آشکار شدن قدرت این کنسول ورق به نفع مایکروسافت بر می گردد. در ادامه با مایکروسافت لایف همراه باشید.

ما فقط دو ماه با کنفرانس E3 مایکروسافت فاصله داریم، کنفرانسی که می تواند بسیار شگفت انگیز باشد و عناوین شخص ثالث در آن مطرح خواهند شد. لیستی از عناوین ۳rd Party به بیرون درز کرده است که حقوق نشر و بازرایابی آنها منحصر به Xbox One خواهند بود.

در لیست زیر هناوین محتمل آمده است:

  • Splinter Cell
  • Metro Exodus
  • Cyberpunk 2077
  • Borderlands 3
  • Battlefield 5 WW 2
  • Shadow of the Tomb Raider
  • Anthem
  • Elder Scrolls 6
  • Madden NFL 19

برخی از عناوین از جمله Splinter Cell به تازگی از چند ماه شایعه شده است و با طرفدارای گیمر هایی که به دنبال ورود سری جدید و افزایش اخیر عناوین ستاره ای Ubisoft هستند روبرو شده است، اکنون فکر می کنیم یکی از بهترین زمان ها برای برگشت سری Borderlands 3 است، یکی دیگر از مواردی است که احتمالا در سال جاری اتفاق بیافتد، همانطور که در گذشته به خوبی مورد استقبال قرار گرفته است، تا جایی که حتی نرم افزار Gearbox  به عنوان “Borderlands 3” در پانل PAX East نامگذاری شده است.

یکی دیگر از عناوین محتمل تر عبارت است از: Anthem از EA که در سال گذشته در کنفرانس E3 مایکروسافت، و Madden NFL 19، مجموعه ای است که سابقه ای طولانی مشارکت با Xbox را در طول سال ها داشته است. Battlefield 5 (نام نهایی) نیز قرار است در E3 را منتشر کند و ظاهرا ما را به WW2 (جنگ جهانی دوم) خواهد برد. این عنوان به تازگی شایعه شده و توسط رسانه های خبری مختلف منتشر شده است. EA و مایکروسافت اخیرا شرکای تجاری بسیار نزدیکی بوده اند، بنابراین این حق داشتن مجوز بازاریابی منحصر به فرد با ایکس باکس به وقوع خواهد پیوست.

همچنین عنوان بازی Shadow of the Tomb Raider قرار است که توسط Xbox عرضه شود، این حرکت بسیار بهتر از داشتن حقوق منحصربفرد زمانی است که قبلا عنوان Rise of the Tomb Raider  اینگونه منتشر شده بود. انحصارهای زمانبندی به طور کلی به عنوان ضد مصرف کننده شناخته می شوند و این خبر طرفداران سری Tomb Raider را بسیار خوشحال خواهد کرد چرا که حتی اگر یک پلتفورم متفاوت را انتخاب کنند، لازم نیست یکسال برای بازی کردن آن منتظر بمانند.

Metro Exodus یکی دیگر از عناوین محتمل است، که در کنفرانس مایکروسافت ۲۰۱۷ E3 نمایش داده می شود، بیشتر از حد انتظار است که دوباره در جایگاه خود قرار بگیرد.

همچنین Cyberpunk 2077 از کمپانی CD Projekt RED  برای دریافت مجوز بازاریابی ایکس باکس پیش بینی شده است، و کسانی که مشتاقانه منتظر خبر از این عنوان RPG بلندپروازانه هستند نباید بیش از این صبر کنند

سرانجام، Scrolls Elder 6 یکی از بزرگان در لیست است. Bethesda و Todd Howard در ورودی بعدی این مجموعه بسیار آرام بوده اند، اما ممکن است در نهایت نزدیک به انتشار آن بزرگ نشان داده شود. این که آیا امسال منتشر خواهد شد یا نه معلوم نیست (احتمالا نه)، اما برای به دست آوردن درمان بازاریابی Xbox تنظیم شده است. با هر دو کنفرانس ایکس باکس E3 و کنفرانس E3 Bethesda که در همان روز فقط با چند ساعت فاصله برگزار می شود، ممکن است که در کنفرانس Xbox، با گیم پلی و جزئیات بیشتری بعد از آن شب در رویداد Bethesda، تیزر آن به نمایش در آید.

به خاطر داشته باشید که این لیست شامل انحصاری های Xbox که مایکروسافت در کنفرانس آن را نشان می دهد نیست، به علاوه شانس احتمال وجود چند شگفتی و تغییر دیگر در نمایش آنها می رود.

اگر این خبر حقیقت داشته باشد، یک پیروزی بزرگ برای Xbox One به حساب می‌آید. چرا که شرکت مایکروسافت با داشتن حق تبلیغ این بازی ها قادر به تبلیغ و بازاریابی Xbox One با نام آن‌ها و برند مایکروسافت خواهد بود.

آیا این خبر در مقیاس کنفرانس بزرگترین عناوین سوم شخص مایکروسافت شما را راضی می کند؟ از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید و ما هم برای پوشش خبری کنفرانسی که تنها دو ماه با آن فاصله داریم آماده می شویم.

لینک کوتاه شده: https://goo.gl/HWxtDm
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط هادی دانا
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

تبلت اقتصادی مایکروسافت سرفس گو معرفی شد!

چند ماه قبل ما گزارش دادیم که مایکروسافت ممکن است بر روی یک تبلت Surface ارزان قیمت کار کن…