صفحه اصلی آموزش سرفیس کامپیوتر ورلد:احتمال معرفی سرفیس فون در کنفرانس بیلد ۲۰۱۸

کامپیوتر ورلد:احتمال معرفی سرفیس فون در کنفرانس بیلد ۲۰۱۸

۱
0
330

مایکروسافت پس از ثبت پتنت های مختلف مربوط به دستگاه تبلت/گوشی تاشو که به نام اندرومدا (سرفیس فون) شناخته می شود و همچنین در تکمیل API های ویندوز ۱۰ قدم های نهائی را برای عرضه این دستگاه افسانه ای آماده می کند ولی هنوز به طور قطعی نمی توان گفت که با توجه به دلایل متعددی که گفته شده است آیا دنیا در حال حاضر آماده پذیرش عرضه این دستگاه های تاشو (تبلت/گوشی تاشو)است یا خیر!؟

در جواب به این پرسش مهم، طبق گفته مایک ایلگان در سایت کامپیوتر ورلد دنیای فناوری در نهایت برای خوش آمدگویی به این دستگاه افسانه ای آماده است..

او در ادامه  گفت در حال حاضر بازار گوشی های هوشمند فعلی به داغی سابق نیست. درحالی که میزان فروش گوشی های هوشمند در چین به طور متوسط ۲۱ درصد در سال ۲۰۱۰ میلادی و همچنین فروش تبلت ها در فصل چهارم ۲۰۱۷ به میزان ۶.۵ درصد کاهش یافته است.به نظر می رسد این دستگاه ها دیگر کاربران ارضاء نمی کنند و دنبال یک نوآوری و ابتکار جدید هستند.

پس از اینکه گوشی های هوشمند به طور کامل  با نمایشگرهای تمام صفحه و بدون حاشیه به بازار آمدند، او همانند دیگر تحلیلگران بر این اعتقاد است سرفیس فون قطعا یک دستگاه های تاشو خواهد بود.

او همچنین معتقد است که قلم ها دوباره جایگاه اصلی خود را در یادداشت برداری پیدا کرده اند، طبق شایعات گفته می شود که اپل هم بر روی یک دستگاه با پشتیبانی از قلم استایلوس کار می کند!البته قلم های مایکروسافت با پشتیانی از ویژگی های مانند ترکیب صفحات لمسی با قلم  به بلوغ کامل در این زمینه رسیده اند، البته این ویژگی منحصرا قابلیت جذب کردن افراد تجاری وهم چنین بازار طبیعی مایکروسافت را دارد.

این تحلیل گر همچنین بر این اعتقاد است که صفحه کلید مجازی کاربردی تر از صفحه کلید فیزیکی برای کاربران تجاری خواهد بود و احتمالا جایگزینی برای دستگاه های لپ تاپی خواهد بود، به این معنا که دستگاه های تاشو با صفحه کلید مجازی کارایی بهتری به عنوان یک لپتاپ کوچک را خواهد داشت!

او همچنین یادآورمی شود که مایکروسافت سالیان دراز است که بر روی تکنولوژی سخت افزار دستگاه ها کار میکند به طور مشخص همانطور که میدانید مایکروسافت در طراحی لولاهای دستگاه های خود مانند سرفیس(بوک) و دوربین تبحر خاصی دارد.و همچنین درایده های جذاب و زیبایی در طراحی دارد.

این تحلیلگر معتقد است که مایکروسافت با عرضه یک دستگاه جذاب و مبتنی بر بازار کسب و کار را ایجاد خواهد کرد و تمام مرزهای قوانین حال حاضر را جابجا خواهد کرد.در زمانی که به نظر می رسد مایکروسافت پلتفرم ویندوز فون را شکست خورده می بیند، احتمالا شاهد عرضه سرفیس فون افسانه ای در کنفرانس بیلد ۲۰۱۸ خواهیم بود!

مایک در ادامه می گوید که ما میدانیم که مایکروسافت پس از تولید و عرضه سرفیس فون به عنوان اولین زنجیره بلوک تولید کننده این دستگاه ها دیگر شرکت ها هم همانند تولید دستگاه های هیبریدی توسط مایکروسافت در این بازار با مایکروسافت به رقابت خواهند پرداخت!

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از Mr Afshar
بارگذاری بیشتر در سرفیس

یک نظر

  1. مهدی

    ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۷ در ۹:۲۲ قبل از ظهر

    بی صبرانه منتظر مراسم build 2018 هستیم. امیدوارم مایکروسافت امیدهامون رو به یأس تبدیل نکنه…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

آموزش فعال سازی تایید هویت دو مرحله ای در برنامه Microsoft Authenticator

تایید هویت دو مرحله ای ویژگی است که برای تامین حساب های شما مورد استفاده قرار می گیرد به ا…