با بروزرسانی آوریل ۲۰۱۸ ویندوز ۱۰، مایکروسافت ویژگی جدیدی به نام تایم لاین را برای کاربران ویندوز ۱۰ معرفی می کند. با مایکروسافت لایف همراه باشید.

برای بسیاری از کاربران تایم لاین ویندوز به عنوان یک بروزرسانی برای تسک ویو (task view) فعلی ویندوز عمل خواهد کرد.

با ویژگی تایم لاین ویندوز، کاربران قادرخواهند بود تا تمامی برنامه ها و فایل های خود (که در برنامه های مورد پشتیبانی این ویژگی باز شده اند) را در تمامی دستگاه های ویندوز خود مشاهده کنند. این به معنای این است که در نظر بگیرید که شما یک فایل را در روی کامپیوتر شخصی خود در خانه باز کرده اید، پس از مراجعه به محل کار و در روی لپ تاپ خود در محل کار با کلیک کردن روی تسک ویو این فایل برای شما در دسترس قرار خواهد گرفت و امکان ادامه کار خود را خواهید داشت (با درنظر گرفتن این نکته که فایل خود را در فضای ابری همگام کرده باشید).

کاربران مایکروسافت اج بر روی iOS و اندروید از هم اکنون امکان بهره بردن از ویژگی تایم لاین برای تجربه گشت و گذار خود روی یک کامپیوتر شخصی ویندوز ۱۰ را دارند. مایکروسافت در رویداد بیلد ۲۰۱۸ اعلام کرد که کاربران قادر خواهند بود تا از ویژگی تایم لاین بر روی آیفون خود از طریق مرورگر مایکروسافت اج استفاده کنند.

یعنی آن ها از یک محیط کاربری همگون چه در محل کار و در استفاده از کامپیوتر شخصی و چه در بیرون از آن و هنگام استفاده از گوشی خود، برخوردار خواهند شد. ساتیا نادلا از این عمل با عنوان “استفاده از گوشی موبایل به عنوان صفحه نمایش دوم برای کامپیوتر شخصی و بالعکس” یاد میکند.

در آینده این شرکت جزئیاتی بیشتری را در این رابطه اعلام خواهد کرد.

لینک کوتاه شده: http://bit.ly/2HXTVTs
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط مهدی نوری
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی

مایکروسافت: ویندوز ۱۰ روی بیش از ۷۰۰ میلیون دستگاه در حال اجرا می باشد

در کنفرانس Ignite ۲۰۱۸ مایکروسافت بار دیگر ادعای اجرا شدن ویندوز ۱۰ روی بیش از ۷۰۰ میلیون …