همانطور که می دانید مایکروسافت پیشتر اعلام کرد که در تاریخ ۱۰ دسامبر دیگر از ویندوز ۱۰ موبایل پشتیبانی نمی کند. و کاربران بایستی به سمت سیستم عامل های اندروید یا ios مهاجرت کنند. با رویکار آمدن ساتیا نادلا و ایجاد یک هسته واحد که به موجب این هسته واحد کاربران ایکس باکس ، دسک تاپ و موبایل به راحتی به یک دیگر متصل میشوند و تقریبا از یک سیستم عامل استفاده می کنند متاسفانه این قول فقط برای کاربران مظلوم و شکست خورده ویندوز ۱۰ موبایل عملی نشد و موجب حذف این کاربران از صجنه ویندوز شد اما این مهاجرت برای همه سخت خواهد بود و از یاد بردن روز های تلخ و شیرین از ویندوز فون ۷ و انتظار برای دریافت آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل مطمنا درد ناک خواهد بود. اما طبق تعهدات مایکروسافت هنوز بروزرسانی تجمعی تا تاریخ اعلام شده برای کاربران ویندوز ۱۰ موبایل عرضه می کند.

مطالب مرتبط: مایکروسافت به پشتیبانی از ویندوز ۱۰ موبایل در ۱۰ دسامبر ۲۰۱۹ پایان می دهد.

اخیرا مایکروسافت آپدیت تجمعی به شماره بیلد ۱۵۲۵۴.۵۷۵ برای اندک کاربران نا امید ویندوز ۱۰ موبایل عرضه کرد. این آپدیت نیز مثل تمامی آپدیت های ویندوز ۱۰ موبایل شامل هیچ تغییراتی نیست و فقط جهت رفع مشکلات امنیتی منتشر شده است.

لیست تغییرات آپدیت بیلد ۱۵۲۵۴.۵۷۵ ویندوز ۱۰ موبایل:

۱- رفع مشکل ریکاوری خودکار BitLocker

۲- رفع مشکل ابزار و برنامه های  Windows Wireless Networking, Windows Server, Microsoft Scripting Engine, Windows Storage and Filesystems, Microsoft Graphics Component, Internet Explorer, Windows Input and Composition, Windows Virtualization, Windows App Platform and Frameworks, Windows Fundamentals, Windows Kernel, Microsoft Edge, and Windows Cryptography

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط سعید جمالی
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

نحوه دریافت OpenNAT در XboxOne به وسیله UPnP

هنگامی که با مشکلات و مسائل مربوط به شبکه در Xbox One مواجه شدید به اولین چیزی که باید فکر…