Apex Legends یک بازی رایگان در سبک بتل رویال است که ویژگی‌های جالب بسیاری دارد که برای دریافت آن نیاز به داشتن اکانت اوریجین خواهید داشت، با مایکروسافت لایف همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: آموزش دانلود و اجرای بازی PUBG LITE برای پی سی

مطلب پیشنهادی: استفاده از DNS شکن برای رفع تحریم اوریجین و اپیک گیمز

مطلب پیشنهادی: راه‌حل مشکل لودینگ بازی Call of Duty: Warzone

با بالا گرفتن تب بازی‌های بتل رویال و موفقیت روزافزون بازی‌های چون پابجی و فورتنایت، استودیوی بازی‌سازی Respawn که پیشتر بازی‌هایی چون Titanfall 1 و Titanfall 2 را در کارنامه خود داشتند، تصمیم به پیوستن به این ترند شدند و بازی بتل رویال خود با نام Apex Legends را بصورت رایگان برای کاربران PC، Xbox One و PS4 عرضه کردند. این بازی در دنیای یکسانی با Titanfall 2 قرار دارد و به همین دلیل بسیاری از اسلحه‌ها و مکانیک مشابهی را دارد. آنطور که تیم بازی‌سازی اعلام کرده است امشب شاهد عرضه تریلر گیم پلی مربوط به فصل ۵ این بازی بودیم، به این منظور تصمیم گرفتیم که تمامی آنچه که شما نیاز به دانستن آن پیش از ورود به فصل جدید (چه به عنوان بازیکن جدید و چه به عنوان بازیکن قدیمی) دارید را یکجا جمع‌آوری کنیم.

اطلاعات پایه‌ای در رابطه با بازی

Apex Legends نیز به مانند دیگر بازی‌های سبک بتل رویال، بازیکنان را در یک نقشه قرار می‌دهد که برای بقا با یکدیگر نبرد می‌کنند. به این منظور ۶۰ بازیکن در قالب تیم‌های ۲ یا ۳ نفره که در آن تیم‌ها هر شخص Legend خاص خود را دارد (و قبل از ورود به بازی آن را انتخاب می‌کند) رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند. Loot Box ها از منابع اصلی یافتن منابع مورد نیاز برای بقا چون اسلحه‌ها، مهمات، نارنجک‌ها و… هستند، همچنین برای یافتن منابع مورد نیاز خود می‌توانید دیگر لجندها را کشته و منابع آن‌ها را لوت (غارت) کنید.

اسلحه‌های بازی در ۶ دسته‌بندی کلی قرار می‌گیرند که شامل:

 • شات‌گان‌ها که مهمات آن‌ها به شکل جعبه‌هایی قرمز رنگ است
 • اسلحه‌های سبک که مهمات آن‌ها به شکل جعبه‌هایی نارنجی رنگ است
 • اسلحه‌های سنگین که مهمات آن‌ها به شکل جعبه‌هایی سبز رنگ است
 • اسنایپرها که مهمات آن‌ها به شکل جعبه‌هایی آبی رنگ است
 • اسلحه‌های انرژی که مهمات آن‌ها به شکل جعبه‌هایی با رنگ سبز روشن است
 • اسلحه‌هایی که تنها می‌توان آن‌ها را از Supply Drop ها به دست آورد که مهمات اضافه ندارند و با عنوان اسلحه‌های Legendary شناخته می‌شوند

برای اسلحه‌های مختلف اتچمنت‌ها چون:

 • خشاب با ظرفیت اضافه
 • اسکوپ (یا دوربین)
 • تثبیت کننده لوله
 • قنداق

نکته: باید توجه داشت که هر اسلحه تنها با برخی اتچمنت‌ها سازگاری دارد

نارنجک‌های بازی شامل سه نوع نارنجک معمولی و نارنجک ترمایت و Arc Star هستند.

آیتم‌هایی چون کوله‌پشتی (که به لجند اجازه به همراه داشتن ملزوماتی بیشتری می‌دهد)، زره (که جان یا سلامت لجند را افزایش می‌دهند)، کلاه (که میزان آسیب ناشی از شلیک به سر را کاهش می‌دهند) در چهار رنگ وجود دارند که در ادامه در بخش مربوط به هریک بیشتر در مورد آن‌ها صحبت خواهیم کرد.

شات‌گان‌ها

Apex Legends
Apex Legends

بازی دارای سه شات‌گان است که از چپ به راست با نام‌های Mozambique و Peacekeeper و Eva-8 شناخته‌ می‌شوند. همچنین شما می‌توانید جعبه‌های قرمز رنگی را که مهمات برای اسلحه‌های شات‌گان هستند را مشاهده کنید. اسلحه Mozambique جزو بدترین اسلحه‌‌های موجود در بازی است که این به دلیل سرعت پایین ریولد کردن (تعویض خشاب)، تعداد بسیار پایین گلوله‌ها در هر خشاب (که سه گلوله در هر خشاب قرار داده شده است که نمی‌توان آن را افزایش داد) و در نهایت برد بسیار پایین آن است. بنابراین در بازی تا مجبور نشدید، این اسلحه را برندارید.

Apex Legends
Apex Legends

Peacekeeper جزو اسلحه‌های محبوب من است که شات‌گانی با ۵ گلوله در خشاب است. اتچمنت‌هایی که برای آن می‌توان وصل کرد، Shotgun Bolt و اسکوپ و Precision Choke است که به ترتیب منجر به افزایش سرعت شلیک، دقت در شلیک و کم شدن میزان پخش شدن گلوله‌های شات‌گان می‌شود.

Apex Legends
Apex Legends

Eva-8 نیز شات‌گانی اتوماتیک است که هشت گلوله در خشاب خود دارد که بیشترین ظرفیت خشاب در میان شات‌گان‌ها مربوط به این اسلحه است اما باید در نظر داشته باشید که برد این اسلحه محدود است و برای استفاده بهتر از آن باید به هدف خود نزدیک شوید. اتچمنت‌های سازگار با این اسلحه Shotgun Bolt و اسکوپ و Double Tap Trigger است که به ترتیب منجر به افزایش سرعت شلیک، دقت در شلیک و شلیک دو گلوله با هر بار کشیدن ماشه می‌شود.

اسلحه‌های سبک

Apex Legends
Apex Legends

اسلحه‌های سبک از چپ به راست، RE-45 Auto و P2020 و R-301 Carbine و R-99 SMG و Alternator SMG و G7 Scout می‌باشند. RE-45 Auto و P2020 در قامت یک اسلحه کمری هستند که اولی اتوماتیک و دومی نیمه اتوماتیک است. R-301 Carbine و R-99 SMG و Alternator SMG اسلحه‌هایی اتوماتیک هستند که به ترتیب دقت بالا، سرعت بالا و دو لوله دارند. G7 Scout اسلحه نیمه اتوماتیک است که سرعت شلیک قابل قبولی (در صورتی که بتوانید سریع کلیک کنید) دارد. تمامی اسلحه‌های این گروه با خشاب با ظرفیت اضافه و اسکوپ سازگاری دارند، به جز P2020 دیگر اسلحه‌ها با تثبیت کننده لوله نیز سازگار هستند. از قنداق نیز می‌توان برای تمامی اسلحه‌ها به جز P2020 و RE-45 استفاده کرد. سه اسلحه P2020 و R-301 Carbine و G7 Scout دارای اتچمنت اختصاصی هستند که به ترتیب منجر به افزایش میزان آسیب به هدف هنگامی که زره به کلی از بین رفته است (دیگر اسلحه‌ای که با این اتچمنت سازگار است، شات‌گان Mozambique است) و تبدیل نوع شلیک اسلحه از اتوماتیک به نیمه اتوماتیک با افزایش میزان آسیب به دشمن (و افزایش گلوله‌های استفاده شده) و شلیک دو گلوله با هر بار کلیک (یا کشیدن ماشه به مانند اسلحه Eva-8) می‌شوند.

اسلحه‌های سنگین

Apex Legends
Apex Legends

اسلحه‌های سنگین از چپ به راست، Wingman و M600 Spitfire و Prowler Burst PDW و Hemlok Burst AR و VK-47 Flatline می‌باشند. Wingman اسلحه کمری سنگین محسوب می‌شود که در صورتی که بتوانید در آن مهارت کافی را به دست آورید، از بهترین سلاح‌های بازی است. سلاح‌های اسپیت فایر و فلت‌لاین دو اسلحه اتوماتیک سنگین هستند که در مورد فلت‌لاین شما امکان انتخاب میان شلیک تک گلوله و شلیک بصورت اتوماتیک را دارید. هملاک و پراولر به ترتیب با هر بار کشیدن ماشه سه و پنج تیر شلیک می‌کنند که امکان تبدیل پراولر به یک اسلحه اتوماتیک با اتچمنت وجود دارد.

اسنایپرها

Apex Legends
Apex Legends

اسلحه‌ها به ترتیب از سمت چپ به راست، Sentinel و Charge Rifle و Longbow DMR و Triple Take می‌باشند. Sentinel پس از هر بار شلیک نیاز به یک بار کشیدن گلنگدن دارد که آن را بیشتر شبیه به اسنایپرهای سنتی می‌کند، دمیج بالایی دارد اما سرعت شلیک آن پایین است و نیاز به دقت بالایی دارد. Charge Rifle اسلحه‌ای است که یک نوع لیزر به سمت دشمن شلیک می‌کند که برای کار با آن نیاز به دقت بالایی دارید. Longbow DMR یک اسنایپر نیمه اتوماتیک است. Triple Take با هر بار کلیک سه گلوله شلیک می‌کند (اما یک گلوله از خشاب شما کم می‌کند).

اسلحه‌های انرژی

Apex Legends
Apex Legends

این اسلحه‌ها به ترتیب از چپ به راست Havoc Rifle و L-Star EMG هستند. هر دو اسلحه اتوماتیک هستند با این تفاوت که L-Star گلوله‌های پلاسما شلیک کرده و درصورت استفاده مداوم گرم شده و نیاز به تعویض هسته خود خواهد داشت.

اسلحه‌های Supply Drop

Apex Legends
Apex Legends

مهمات این اسلحه‌ها در هیچ جای نقشه قرار ندارد و در نتیجه در صورتی که مهمات آن‎ها به اتمام رسد بایستی که بدنبال اسلحه دیگری باشید. این اسلحه‌ها از راست به چپ، KRABE .50-CAL Sniper و Mastiff Shotgun و Devotion LMG هستند که به ترتیب، اسلحه اسنایپر، شات‌گان و تیربار هستند که هیچ اتچمنتی نمیتوان به آن‌ها اضافه یا کم کرد.

نارنجک‌ها

Apex Legends
Apex Legends

نارنجک‌ها به ترتیب از چپ به راست، نارنجک ترمایت، نارنجک معمولی و Arc Star هستند. نارنجک ترمایت همانطور که از نامش مشخص است یک افکت آتش دارد که منجر به کم شدن سلامت دشمنان (و نیز خود فرد) شده و در صورت استفاده صحیح می‌توانند برای دشمنان کشنده باشند. نارنجک معمولی پس از پرتاب و برخورد به محیط ممکن است در مکانی غیر از آنچه میخواستید بیفتد بنابراین در پرتاب آن دقت کنید. Arc Star اما به مانند نارنجک‌های چسبنده در دیگر بازی‌ها است که به مکانی که به آن پرتاب شده‌اند میچسبند. این نارنجک ها اگر به فرد بخورند به وی آسیب می‌زنند و چند ثانیه پس از برخورد نیز منفجر شده و منجر به آسیب دشمن و تار شدن دیدشان می‌شود.

زره، کلاه و…

Apex Legends
Apex Legends

آیتم‌هایی که به لجند شما اضافه می‌شوند و به شما در کسب پیروزی کمک می‌کنند شامل زره، کلاه، کوله‌پشتی و ناک‌داون شیلد است. زره همانطور که از نامش پیداس، لایه دفاعی دیگری به شما اضافه می‌کند و شما می‌توانید آسیب بیشتری را پیش از آنکه بمیرید، تحمل کنید. کلاه‌ها آسیب وارده از شلیک به سر را کاهش می‌دهند. کوله‌پشتی به شما اجازه حمل تجهیزات بیشتری می‌دهد و در نهایت ناک‌داون شیلد درصورتی که شما تمامی سلامت و زره خود را از دست داده باشید، یک شیلد در مقابل شما قرار می‌دهد تا دشمنان نتوانند شما را بکشند تا هم‌تیمی‌های شما بتوانند شما را زنده کنند.

همانطور که تصویر مشخص است، این آیتم‌ها در رنگ‌های مختلفی در سطح نقشه قرار گرفته‌اند که تفاوت‌شان در میزان تاثیرگذاری است، بدین ترتیب که رنگ‌ها از تاثیرگذاری کمتر به بیشتر: خاکستری، آبی، بنفش و طلایی می‌باشند.

آیتم‌های مربوط به افزایش سطح سلامت و زره

Apex Legends
Apex Legends

در صورتی که پس از درگیری با دشمن و آسیب دیدن نیاز به افزایش سطح سلامت و یا زره خود باشید، آیتم‌های فوق به کار شما خواهد آمد. این آیتم‌ها به ترتیب از چپ به راست، Ultimate Accelerant و Phoenix Kit و Med Kit و Syringe و Shield Battery و Shield Cell می‌باشند. Ultimate Accelerant ویژگی اولتیمیت لجند شما را شارژ می‌کند که در ادامه راجع به آن صحبت خواهیم کرد. Phoenix Kit سطح سلامت و زره شما را به ماکسیمم خود افزایش خواهد داد. Med Kit سطح سلامت شما را تا ماکسیمم افزایش خواهد داد. Shield Battery سطح زره شما را به ماکسیمم افزایش خواهد داد. Syringe سطح سلامت شما را ۲۵ واحد افزایش خواهد داد. Shield Cell سیطح زره شما را ۲۵ واحد (یک خط) افزایش خواهد داد.

لجندها

حال که با بازی آشنایی بیشتری پیدا کردید، نوبت به معرفی لجندها می‌رسد. در حال حاضر (که در انتهای فصل ۴ بازی به سر می‌بریم) در بازی امکان انتخاب از میان ۱۲ لجند وجود دارد (به زودی و با معرفی لجند دیگری، تعداد لجندها به ۱۳ افزایش پیدا خواهد کرد)، هر لجند داستان منحصر به فرد خود را دارد که در پست دیگری به آن خواهیم پرداخت، آن چه که اکنون به آن می‌پردازیم، قابلیت‌های منحصر به فرد هر لجند است. در ابتدای شروع به بازی ۶ لجند در دسترس قرار دارد، و برای استفاده از لجندهای دیگر بایستی آن‌ها را یا با پولی که از پیروزی بدست می‌آورید باز کنید و یا از طریق خرید کوین‌های مخصوص بازی می‌توانید این کار را انجام دهید.

Bloodhound

Bloodhound یکی از کاراکترهایی است که در ابتدای شروع به بازی علاقه خاصی به آن پیدا کردم چرا که در رهگیری دشمنان کمک شایانی به شما می‌کند و با قابلیت پسیو خود ردپای دشمنان را نشان می‌دهد. قابلیت تکتیکال این لجند یک نوع سونار است که به شما مکان دشمنان را نشان می‌دهد، البته بایستی بدانید که دشمنان نیز سونار را خواهند دید و متوجه خواهند شد که یک Bloodhound در نزدیکی آن‌ها وجود دارد، بنابراین مراقب باشید. قابلیت اولتیمیت این لجند به شما امکان حرکت سریع‌تر و مشاهده بهتر ردپای دشمنان را خواهد داد.

Gibraltar

Gibraltar از کاراکترهای دفاعی در بازی است که جثه بزرگی دارد برای همین شلیک به آن راحت‌تر است و به همین دلیل ۱۵% آسیب وارد شده به آن کمتر است. قابلیت پسیو آن، شیلد اسلحه است که هنگام هدف‌گیری با اسلحه یک شیلد در مقابل سر آن قرار می‌گیرد که یک لایه محافظتی بیشتر به این لجند می‌دهد. قابلیت تاکتیکال این لجند قرار دادن یک شیلد است که به مدت ۱۸ ثانیه شما را از هرگونه آسیب مصون می‌کند، البته دشمنان و خود شما می‌توانید به درون یا بیرون این شیلد بروید. قابلیت اولتیمیت این لجند بمباران دفاعی است که به موضعی که شما مشخص می‌کنید بمباران صورت می‌گیرد.

Lifeline

Lifeline یکی از کاراکترهای پشتیبان در بازی است. قابلیت پسیو آن احیای سریع‌تر هم‌تیمی‌ها و یک شیلد که هنگام احیا از شما محافظت می‌کند و استفاده سریع‌تر از آیتم‌های افزایش سطح سلامت و زره است. قابلیت تاکتیکال وی یک درون مخصوص است که سطح سلامت شما و هم‌تیمی‌هایتان را افزایش می‌دهد. قابلیت اولتیمت این لجند درخواست یک Care Package است که سه آیتم دفاعی برای شما دارد. همچنین به دلیل جثه کوچکتر و سخت بودن شلیک، ۵% آسیب وارده به آن بیشتر می‌شود.

Pathfinder

Pathfinder یک ربات دوست‌داشتنی است که از ربات‌های Marvn در بازی Titanfall 2 است که در آن تغییراتی داده شده است. قابلیت پسیو آن به وی اجازه می‌دهد که با تعامل با برخی beacon ها در سطح نقشه، از محل بعدی حلقه اطلاع داشته باشد و با هماهنگی با یاران خود در آن مکان قرار داشته باشند. قابلیت تاکتیکال این لجند به ان اجازه می‌دهد که با قلابی که دارد سریع از مهلکه‌ها بگریزد و یا خود را به نبرد برساند. قابلیت اولتیمیت این لجند ایجاد یک زیپ‌لاین است که می‌توان با آن به هر نقطه در نقشه رفت. به دلیل سخت بودن هدف قرار دادنش ۵% آسیب وارده به وی بیشتر می‌شود.

Wraith

Wraith که حاصل برخی آزمایشات انجام گرفته از سوی IMC است، قصد انتقام‌گیری دارد. قابلیت پسیو آن شنیدن صداهایی است که به شما مورد هدف قرار گرفتن، وجود دشمن و… را اطلاع می‌دهد، البته بنا به تجربه شخصی نمی‌توان زیاد روی کمک این صداها حساب باز کرد و بایستی خودتان از محیط خود آگاهی داشته باشید. قابلیت تاکتیکالش، به شما اجازه ورود به یک بعد دیگر را می‌دهد که در نتیجه دشمنان شما را نخواهند دید (البته یک حالتی آبی مانند برای دشمنان دیده می‌شود که محل شما را نشان ‌می‌دهد) و نمی‌توانند به شما آسیب وارد کنند. قابلیت اولتیمیت این لجند ایجاد یک پورتال است که به شما و هم‌تیمی‌ها اجازه فرار از شرایط خطرناک یا جابه‌جایی سریعتر را می‌دهد. این لجند کوچک جثه‌ترین لجند بازی است و ۵% آسیب وارده به آن بیشتر می‌شود.

Bangalore

Bangalore از سربازان قدیمی IMC است که برادر خود را در یک حادثه تراژیک از دست داده است. قابلیت پسیو آن حرکت سریعتر به هنگام مورد شلیک قرار گرفتن است که به شما اجازه می‌دهد سریع‌تر خود را از صحنه نبرد دور کنید. قابلیت تاکتیکالش یک اسموک لانچر است که محدوده کوچیکی را با دود پر می‌کند و از آن می‌توانید برای افزایش سطح سلامت یا زره خود و یا احیای هم‌تیمی‌ها استفاده کنید. قابلیت اولتیمیت این لجند نوعی بمباران است، که در نتیجه آن دید دشمنان برای اندکی مخدوش می‌شود و می‌توانید از این به نفع خود استفاده کنید.

Caustic

Caustic لجند جالبی است که در فضاهای بسته برای دشمنان خود مشکلات زیادی را می‌تواند ایجاد کند. نوعی گاز به نام Nox Gas وجود دارد که تمامی قابلیت‌های این لجند در ارتباط با آن هستند، برای مثال قابلیت پسیو آن به وی اجازه دیدن دشمنانی که در درون این گاز قرار می‌گیرند را می‌دهد در حالی که دید دشمنان (و نیز هم‌تیمی‌ها) تار می‌شود و دشمنان با قرار گرفتن در این گاز آسیب می‌بینند. قابلیت تاکتیکالش قرار دادن تله‌هایی است که با نزدیکی دشمن و یا شلیک به آن‌ها منجر به رهاسازی گاز می‌شود. قابلیت اولتیمیت این لجند رها سازی Nox Gas در مقیاسی بزرگتر است. به دلیل جثه بزرگتر این لجند، ۱۵% آسیب وارده به آن کمتر می‌شود.

Mirage

Octane یک دیوانه سرعت و آدرنالین است. قابلیت پسیوش سطح سلامتش را به مرور زمان افزایش می‌دهد. قابلیت تاکتیکال وی ۳۰% سرعت حرکتش را به مدت ۶ ثانیه افزایش می‌دهد، اما همانطور که هر چیزی بهایی دارد، بهای این قابلیت نیز کم شدن سلامت است. قابلیت اولتیمیت این لجند قرار دادن یک لانچ‌پد است که اجازه پرش را به این لجند (و تمامی کسانی که از این لانچ‌پد استفاده کنند) می‌دهد.

Wattson

Wattson یک لجند دفاعی است که در رنک‌های بالاتر وجودش در هر اسکوادی ضروری است. قابلیت پسیوش به وی اجازه شارژ کامل اولتیمیت را با یک بار استفاده از Ultimate Accelerator می‌دهد، همچنین می‌تواند مدت زمان شارژ دوباره قابلیت تاکتیکالش را با رفتن به نزدیکی Interception Pylon ها کمتر کند. قابلیت تاکتیکالش ایجاد یک تله الکتریکی است که به دشمنان آسیب می‌زند و سرعتشان را کاهش می‌دهد. قابلیت اولتیمیت این لجند، قرار دادن یک قطعه است که زره خود و دوستان را شارژ کرده و اجازه نمی‌دهد که بمباران دشمنان آسیبی به وی وارد کند. آسیب‌های وارده به این لجند نیز ۵% افزایش پیدا می‌کند.

Crypto

پس از آنکه برای Crypto پاپوش دوخته می‌شود و همه چیزش را از دست می‌دهد، به دنبال انتقام و کشف حقیقت است. این لجند با خود یک درون دارد که به عنوان قابلیت پسیو و تاکتیکالش و با کمک آن می‌تواند مکان دشمنان را پیدا کند و خود و هم‌تیمی‌هایش از مکان دشمنان با خبر می‌شوند در صورتی که دشمنان درون را نابود کنند ۴۰ ثانیه بایستی صبر کند. قابلیت اولتیمیت این لجند یک EMP است که بوسیله درونش می‌تواند منفجر کند که ۵۰ واحد آسیب به زره دشمنان وارد می‌کند و تله‌های موجود را نابود می‌کند.

Revenant

Revenant یک لجند تهاجمی است. قابلیت پسیو آن، اجازه بالارفتن بیشتر و حرکت نشسته سریعتر را به او می‌دهد. قابلیت تاکتیکالش دشمنان را از قابلیت‌های تاکتیکال و اولتیمیت خود به مدت ۲۰ ثانیه محروم می‌کند که به او و هم‌تیمی‌هایش فرصت کافی برای کشتن دشمنان خود می‌دهد. قابلیت اولتیمیت این لجند یک نشان مرگ است که با استفاده از آن خود و هم‌تیمی‌هایش از مرگ فرار می‌کنند یعنی هنگامی که سطح سلامت‌شان صفر شد بجای مرگ در کنار نشان مرگ ظاهر می‌شوند.

فصل ۵

پیش از ارائه تیزرهایی از سوی تیم توسعه‌دهنده این بازی شایعات فراوانی مبنی بر فصل ۵ و اینکه لجند جدید چه کسی خواهد بود، در سطح اینترنت پخش شد. این شایعات با پخش تریلر لانچ فصل ۵ تایید شدند. لجند چدید Loba نام دارد که پدر وی توسط Revenant زمانی که دختر کوچکی بود، کشته شد و حالا پس از آنکه بزرگ شده، قصد انتقام‌گیری دارد (همانطور که پیشتر گفتیم جزئیات دقیق‌تر داستان لجندها را در پستی جداگانه خواهیم نوشت).

در تریلر گیم پلی دیده می‌شود که لجند جدید به نظر قابلیتی چون تله‌پورت دارد، البته همه آنچه که می‌دانیم تنها حدس است و باید تا عرضه فصل جدید منتظر باشیم.
پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از مهدی نوری
 • Elden ring

  بررسی و تریلر بازی Elden ring !

  باندای نامکو (bandai namco) ، استودیو نام آشنای ژاپنی که در کارنامه خود آثار پرطرفداری از …
 • از بازی Mafia :Trilogy رونمایی شد

  کمپانی ۲K Games با انتشار تریلری رسما از بازی Mafia :Trilogy رونمایی کرد. بازی که قرار است…
 • بازی اکشن Chorus معرفی شد

  یکی از بازی هایی که در رویداد اینساید ایکس باکس معرفی شد و توجه تعداد زیادی از کاربران را …
بارگذاری بیشتر در بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه از واتساپ به تلگرام مهاجرت کنیم؟!

فیس بوک، واتساپ را در فوریه ۲۰۱۴ با رقم خیره کننده ۱۹ میلیارد دلار خریداری کرد. در آن زمان…