مایکروسافت به انتقاداتی که در جریان رویداد Inside Xbox پیرامون نوع نمایش بازی‌های معرفی شده به وجود آمده بود، پاسخ داد. با مایکروسافت‌لایف همراه باشید.


دو روز پیش در جریان رویداد Inside Xbox تریلر چندین بازی برای Xbox Series X منتشر شد که توجه افراد زیادی را به خود جلب کرد. اما این موضوع با انتقاداتی نیز همراه شد. این انتقاد‌ها از نوع نحوه‌ی نمایش بازی ‌ها و تایم تمرکز بر روی گیم‌پلی بود که به مخاطبان اجازه نداد آن‌طور که می‌خواهند در جریان کیفیت بصری تمرکز کنند.
Greenberg ، مدیر بخش بازریابی بازی‌های Xbox، وقتی واکنش منفی افراد در توییتر را دید این‌گونه پاسخ داد:

” ما از همه‌ی بازخورد‌ها قدردانی می‌کنیم و به شما اطمینان می‌دهیم که از همه‌ی این موارد را الهام خواهیم گرفت. ما اگر از قبل چیز خاصی درباره‌ی این برنامه نمی‌گفتیم و همانند Inside Xbox قبلی آن را پخش می‌کردیم، واکنش‌ها با اکنون متفاوت می‌شد. ما باعث شدیم مخاطبان انتظارات نادرستی داشته باشند و این قضیه تقصیر ماست.”


بیش‌ترین اعتراضات اما به نحوه‌ی نمایش بازی Assassin’s Creed Valhalla برمی‌گردد. جدیدترین نسخه‌ی سری Assassin’s Creed ساخته‌ی شرکت یوبی‌سافت، تریلری را پخش کرد که بخش‌های کوتاهی از بازی جدید، Valhalla، در قالب تصویرهایی با گرافیک in-game را شامل می‌شد.

کارگردان بازی، Ashraf Ismail، اطلاع داده بود که نمایش کامل گیم‌پلی بازی به Inside Xbox نمی‌رسد و باز هم هواداران بعد از تماشای تریلر پخش شده به انتقادهایی روی آوردند. اشرف اسماعیل در این زمینه این گونه پاسخ داد:

“ما حق را به شما می‌دهیم که دوست داشتید چیزهای بیشتری از بازی را در تریلر ببینید. ما کمپین تبلیغاتی بزرگی را آماده کرده‌ایم که در آینده می‌توانید نمایش کامل گیم‌پلی بازی را ببینید. بابت اشتیاقتان ممنوینم و صبر را از شما می‌خواهیم. “


آیا شما هم رویداد Inside Xbox و نحوه‌ی نمایش تریلر بازی‌ها ناراضی بودید؟ نظرتان را برای ما کامنت بگذارید.

بیشتر بخوانید:

راه‌های آزاد کردن رم در ویندوز

بهترین بازی‌های موبایلی برای روز‌های قرنطینه (بخش اول)

بهترین لپ‌‌تاپ‌های سال ۲۰۲۰ میلادی (بخش اول)

منبع dualshockers

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از فرشته پاکزادیان
بارگذاری بیشتر در ایکس باکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه ورود دو مرحله ای در تلگرام را فعال کنیم؟

تلگرام از چت های رمزگذاری شده دو طرفه  برخوردار است و پیام های مبتنی بر آن در دیتا سنترهای…