صفحه اصلی منهای مایکروسافت کرونا ویروس: بیل گیتس خواستار تداوم قرنطینه به مدت ۱۰ هفته دیگر است!

کرونا ویروس: بیل گیتس خواستار تداوم قرنطینه به مدت ۱۰ هفته دیگر است!

۰
0
52
بیل گیتس: “هرگونه لغزشی در این مورد فقط به افزایش بحران اقتصادی دامن میزند”

بیل گیتس ادعا کرده است که آمریکا برای مبارزه با این بیماری اپیدمیک باید ۱۰ هفته دیگر قرنطینه شود.

آقای گیتس با نوشتن گزارشی برای واشنگتن پست، گفت که کشور برای رسیدن به موفقیت باید همه دست به دست هم بدهند. بیل گیتس ادعا کرده است که آمریکا برای مبارزه با این بیماری اپیدمیک باید ۱۰ هفته دیگر قرنطینه شود.

آقای گیتس با نوشتن گزارشی برای واشنگتن پست، گفت که کشور برای رسیدن به موفقیت باید به یکدیگر رویکرد. هر ایالتی توصیه های متفاوتی را ارائه می دهد و فقط پنج موردشان سفارش ماندن در خانه دارند، به این معنی که ساکنان این ایالات فقط می توانند برای نیازهای اساسی خانه را ترک کنند.

آقای گیتس فکر می کند که این نیاز به تغییر دارد: “اول ، ما نیاز به یک رویکرد سراسری در سراسر کشور برای قرطینه داریم. با وجود تاکید متخصصان بهداشت عمومی، فعالیت های برخی ایالت ها به طور کامل تعطیل نشده اند. “

“در برخی ایالت ها ، سواحل هنوز هم باز هستند. رستوران ها هنوز هم وعده های غذایی سرو می کنند. ” آقای گیتس افزود: “هرگونه لغزشی در این مورد فقط به افزایش بحران اقتصادی دامن میزند، احتمال بازگشت ویروس بالا می رود و باعث افزایش مرگ و میر می شود.”

بنیانگذار مایکروسافت همچنین تصریح کرد که میزان آزمایش باید افزایش یابد، و در ادامه اقدامات نیویورک را ستود، جایی که توانستند ظرفیت آزمایش کرونا را به ۲۰ هزار نفر در روز افزایش بدهند.

وی از کیت تشخیص توسط خود فرد در سیاتل تمجید کرد، این بدان معنی است که بیماران خطر ابتلا یک متخصص پزشکی به ویروس جلوگیری می کنند و نوشت: “امیدوارم این دستاورد و نوآوری های دیگر در درخصوص تشخیص ویروس به زودی در سطح کشور گسترش یابد.” آقای گیتس همچنین از توسعه واکسن در طی ۱۸ ماه دفاع کرد و از دولت برای انجام معاملات با شرکتها برای آماده سازی برای تولید تشکر کرد.

“بسیار عالی است که دولت این هفته حداقل با دو شرکت دارویی تولید واکسن وارد معامله شده است. امیدوارم معاملات بیشتری دنبال شود. “

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از هادی دانا
بارگذاری بیشتر در منهای مایکروسافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه ورود دو مرحله ای در تلگرام را فعال کنیم؟

تلگرام از چت های رمزگذاری شده دو طرفه  برخوردار است و پیام های مبتنی بر آن در دیتا سنترهای…