مایکروسافت پس از تلاش های متععد ناموفق در بخش موبایل به خصوص سیستم عامل موبایل در زمان مدیریت استیو بالمرو به دنبال نقشه راه مایکروسافت، ساتیا نادلا به دنبال ایجاد یک دسته بندی جدید بوده است. ردموندی ها پس از مدیریت نادلا به موفقیت های بزرگی در بالا بردن تراز تجاری شرکت رسیده است اما این موفقیت ها مرهون بخش طاعون زده موبایل نبوده است، پس از نقش قبر ویندوز ۱۰ موبایل و از سری دوست داشتنی اسمارت فون های لومیایی ویندوز فونی که عبور کنیم به بخش جذاب تر داستان خواهیم رسید.

سرفیس فون دستگاه افسانه ای که شایعات و حتی پتنت های زیادی از این دستگاه شنیده و دیده ایم، نام های اندرومدا و یا سرفیس فون نقل داغ محافل تکنولژیکی و یا گیک های مجازی و حقیقی مایکروسافتی تبدیل شده است. یک دستگاه تبلت تاشو مجهز به کیبرد مجازی و یا حتی حقیقی با پشتیبانی از قلم به احتمال بسیار زیاد سرفیس پن به جذابیت های این دستگاه می افزاید.

اما نقطه عطف بحث کاربران در رابطه با دستگاه اندرومدا این است که آیا سرفیس فون از قابلیت های یک اسمارت فون امروزی مانند سلولار دیتا، تماس و… پشتیبانی می کند یا خیراست؟

اما WCبا توجه به اطلاعات خود در حال حاضر تایید کرده است که سرفیس فون از قابلیت های یک تلفن همراه امروزی پشتیبانی می کند.

نمونه های اولیه ساخته شده این دستگاه دارای قابلیت های تلفن همراه پشتیبانی می کند، به این معنی است که شما با ایت دستگاه میتوانید مکالمه کنید و پیامک ارسال کنید.

اما مایکروسافت که در طی سالیان متوالی بازار موبایل را از دست داده است نمیخواهد با ارائه یک دستگاه ویندوز فونی جدید بازارجهانی موبایل سال ۲۰۱۸ را نیز از دست بدهد.به هر حال مایکروسافت با ارائه سرفیس فون که قطعا یک دسته بندی جدید خواهد بود نمیتواند پیش بینی کند که رسانه ها و کسانی که در بررسی دستگاه ها سرو دستی در دنیای مجازی دارند چه می گویند!

توصیف کردن سرفیس فون به عنوان یک اسمارت فون که با شکاف های نرم افزاری بسیاری همراه است قطعا یک سقوط آزاد برای مایکروسافت است. اما سرفیس فون نه تنها عملکرد های یک اسمارت فون امروزی را در اختیار کاربران می گذارد، در عین حال می تواند یک رایانه جیبی کوچک هم همیشه همراه شما باشد.

لینک کوتاه شده: http://bit.ly/2tlUFsb
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط حامد افشار
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

اولین کنفرانس هوش مصنوعی ۲۰۱۹ ایران + کد تخفیف خرید بلیط کنفرانس

کنفرانس هوش مصنوعی ۲۰۱۹ ایران نخستین سری از کنفرانس های سالیانه هوش مصنوعی ایران می‌باشد. …