ویژگی جدید اسکایپ (Meet now) به شما اجازه می‌دهد تا با ساخت گروه و اشتراک گذاری لینک آن، بدون نیاز به ساخت اکانت یا نصب نرم افزار، هرچه سریع تر با افرادی که می‌خواهید در تماس باشید. با ما در ادامه با بررسی این ویژگی همراه باشید.

برنامه اسکایپ، یکی از مشهورترین ابزار های برقراری تماس های تصویری و صوتی است که خصوصا برای اهالی کسب و کار، خانواده و دوستان کاربردی است. اکنون به سادگی و بدون نیاز به حساب کاربری و ورود به برنامه و پیدا کردن دوستان و همکاران خود در اسکایپ، آن ها را توسط لینک گروه، به تماس دعوت کنید.

راه اندازی تماس سریع در اسکایپ:

اگر می‌خواهید سریعا یک جلسه یا گفت و گو در اسکایپ ایجاد کنید از این روش استفاده کنید:

۱- برنامه اسکایپ را بر روی کامپیوتر خود باز کنید. برای اینکار، در قسمت سرچ ویندوز یا زمانی که منوی استارت باز باشد کلمه “Skype” را  جست و جو کنید. در صورتی که برنامه را پیدا نمی‌کنید ممکن است نیاز باشد آن را دانلود و نصب کنید. 

۲- اگر بر روی کامپیوتر خود با حساب مایکروسافت وارد شده باشید، اسکایپ به صورت خودکار وارد حساب شما خواهد شد. در غیر این صورت شما لازم است یک حساب کاربری مایکروسافت بسازید.

۳- پس از ورود، شما با رابط کاربری مطابق تصویر زیر مواجه خواهید شد. سپس بر روی سربرگ “Chat” یا “Call” قرار بگیرید.

رابط کاربری اسکایپ
رابط کاربری اسکایپ و محل قرارگیری Meet now

۴- بر روی دکمه “Meet Now” کلیک کنید تا مراحل ساخت یک گروه برای شما نمایان شود. اگر از برنامه اسکایپ در تلفن های همراه استفاده می‌کنید، آیکون کوچک آبی رنگ پایین صفحه را انتخاب کنید تا گزینه “Meet Now” برای شما نمایش داده شود و سپس آن را انتخاب کنید.

skype-call-set-up
مراحل راه اندازی تماس سریع در اسکایپ

۵- در مراحل راه اندازی “Meet Now”، شما یک لینک یکتا برای گروهتان دارید، با کلیک بر روی آن می‌توانید آن را کپی کنید تا سپس لینک را برای نفرات مورد نظر ارسال کنید.

۶- اکنون گروه شما ایجاد شده است و شما هر زمان که آماده بودید با انتخاب گزینه “Start Call” می‌توانید تماس را آغاز کنید.

۷- اکنون اسکایپ تماس شما را آغاز کرده است. سایر افراد بدون نیاز به ساخت و نصب نرم افزار می‌توانند حتی در بستر مرورگر خود به گفت و گوی شما ملحق شوند. حتی در زمان مکالمه نیز می‌توانید با انتخاب گزینه “Share call link” افراد بیشتری را به این مکالمه دعوت کنید.


سایر مطالب:

افزایش کاربران روزانه اسکایپ به ۴۰ میلیون نفر!

اسکایپ بهترین برنامه پیام‌ رسان در ویندوز ۱۰

 

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از hamidrezank
بارگذاری بیشتر در آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه ورود دو مرحله ای در تلگرام را فعال کنیم؟

تلگرام از چت های رمزگذاری شده دو طرفه  برخوردار است و پیام های مبتنی بر آن در دیتا سنترهای…